Kolce

KOLCE ULIGHT B

zabezpieczenia_kolce_ulight_b

Zabezpieczenia przed ptakami na szerokość od 100 do 170mm | cena netto: 17 zł/mb (+ VAT 23%)

Produkt w formie segmentów składa się z kolców (o średnicy 1,3 mm i długości 11 cm) wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowanych w rozstawie co 2 cm do sztywnej, przeźroczystej listwy z poliwęglanu. Kolce spełniają morską normę jakości AISI 316, są odporne nawet na bardzo agresywne warunki atmosferyczne oraz na promienie UV. Gwarancja 10 lat. Segmenty są w odcinkach po 31 cm , co pozwala na wykorzystywanie ich w różnych długościach, płaszczyznach i kształtach. Wysoka jakość produktu sprawia, że warunki klimatyczne takie jak wysoka i niska temperatura, deszcz czy śnieg nie wpływają na skuteczność, działanie i trwałość zabezpieczeń. Zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie środowiska. Zastosowanie: gzymsy, parapety, pasy nad rynnowe, kalenice, klimatyzatory, tablice i bilbordy reklamowe, belki drewniane. Ptaki: gołębie, szpaki, wróble.

KOLCE E5a i E5b

12

Ochrona przed ptakami na szerokość (od 30 do 90 mm) lub (od 30 do 150mm) | cena netto: 16 zł/mb (+ VAT 23%)

Produkt w formie segmentów składa się z kolców (o średnicy 1,3 mm i długości 11 cm) wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowanych w rozstawie co 4 cm do sztywnej, przeźroczystej listwy z poliwęglanu. Kolce spełniają morską normę jakości AISI 316, są odporne nawet na bardzo agresywne warunki atmosferyczne oraz na promienie UV. Gwarancja 10 lat. Segmenty są w odcinkach po 31 cm , co pozwala na wykorzystywanie ich w różnych długościach, płaszczyznach i kształtach. Jedyny model na rynku, który ma możliwość zmieniania położenia kolców względem podstawy. Wystarczy ścisnąć kolce u podstawy i można je obrócić o kąt 45 lub 90 stopni w zależności od potrzeby Wysoka jakość produktu sprawia, że warunki klimatyczne takie jak wysoka i niska temperatura, deszcz czy śnieg nie wpływają na skuteczność, działanie i trwałość zabezpieczeń. Zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie środowiska. Zastosowanie: bardzo wąskie powierzchnie takie jak: krawędzie rynien, wąskie gzymsy, tablice i banery reklamowe lub też na szersze powierzchnie np. parapety, klimatyzatory, pasy nad rynnowe, kalenice. Ptaki: gołębie, szpaki.

KOLCE E4

13

Ochrona przed ptakami na szerokość od 140 do 250mm | cena netto: 18,90 zł/mb (+ VAT 23%)

Produkt w formie segmentów składa się z kolców (o średnicy 1,3 mm i długości 11,5 cm) wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowanych w rozstawie co 1 cm do sztywnej, przeźroczystej listwy z poliwęglanu. Kolce spełniają morską normę jakości AISI 316, są odporne nawet na bardzo agresywne warunki atmosferyczne oraz na promienie UV. Gwarancja 10 lat. Segmenty są w odcinkach po 33 cm , co pozwala na wykorzystywanie ich w różnych długościach, płaszczyznach i kształtach. Wysoka jakość produktu sprawia, że warunki klimatyczne takie jak wysoka i niska temperatura, deszcz czy śnieg nie wpływają na skuteczność, działanie i trwałość zabezpieczeń. Zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie środowiska. Zastosowanie: szerokie gzymsy, parapety, pasy nad rynnowe, kalenice, klimatyzatory, daszki, belki drewniane. Ptaki: gołębie, szpaki, wróble, mewy.

KOLCE E6

14

Ochrona przed ptakami na szerokość od 200 do 300mm | cena netto: 33 zł/mb (+ VAT 23%)

Produkt w formie segmentów składa się z kolców (o średnicy 1,4 mm i długości 12 cm) wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowanych w rozstawie co 1 cm do sztywnej, przeźroczystej listwy z poliwęglanu. Kolce spełniają morską normę jakości AISI 316, są odporne nawet na bardzo agresywne warunki atmosferyczne oraz na promienie UV. Gwarancja 10 lat. Segmenty są w odcinkach po 33 cm , co pozwala na wykorzystywanie ich w różnych długościach, płaszczyznach i kształtach. Wysoka jakość produktu sprawia, że warunki klimatyczne takie jak wysoka i niska temperatura, deszcz czy śnieg nie wpływają na skuteczność, działanie i trwałość zabezpieczeń. Zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie środowiska. Produkt ten jest szczególnie polecany do zabezpieczenia miejsc o bardzo dużym „obciążeniu ptakami”. Zastosowanie: bardzo szerokie gzymsy, parapety, pasy nad rynnowe, kalenice, klimatyzatory, daszki. Ptaki: gołębie, szpaki, wróble, mewy, kruki i rybitwy.