Wycinka i pielęgnacja drzew

Profesjonalna wycinka drzew Warszawa

Doświadczenie naszej firmy w pracach związanych z pielęgnacją oraz wycinką drzew daje gwarancję wykonania każdego zlecenia. Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę w nawet najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki. Wykonujemy wycinki drzew stojących blisko budynków i w pobliżu linii energetycznych, na cmentarzach oraz placach zabaw.


Oferowane przez nas usługi związane z pielęgnacja drzew to między innymi:

  • alpinistyczne usuwanie drzew Warszawa,
  • profesjonalna wycinka drzew i krzewów,
  • karczowanie krzewów,
  • cięcia sanitarne – usunięcie chorych i suchych gałęzi oraz konarów,
  • obniżenie wysokości drzewa,
  • rozluźnienie korony.


Ponadto wykonujemy także takie usługi jak:

  • rozdrabnianie gałęzi mobilnym rębakiem,
  • wywóz drewna i gałęzi, usuwanie drzew,
  • frezowanie karp.

Alpinistyczne wycinanie drzew umożliwia szybsze i bezpieczniejsze wycinanie w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie sprawdzają się tradycyjne metody i nie można użyć podnośników ze względu na ograniczoną ilość miejsca lub trudny teren wycinki.

Alpinistyczne wycinanie drzew często stosuje się na cmentarzach, przy liniach energetycznych, w parkach, aglomeracjach miejskich i małych ogrodach.

Usługi wycinka drzew i krzewów

Metoda alpinistyczna wycinki drzew daje gwarancję precyzji cięcia, czego nie mogą zapewnić obszerne i inwazyjne podnośniki koszowe. Dzięki metodzie alpinistycznej można dotrzeć do miejsc ukrytych wewnątrz koron drzew, nie uszkadzając przy tym ich struktur.

Takie precyzyjne profesjonalne wycinanie uszkodzonych lub chorych gałęzi umożliwia zachowanie naturalnego wyglądu drzewa. Nie ma potrzeby usuwania nadmiernej ilości gałęzi, a korona może się dalej swobodnie rozwijać, nabierając naturalnych kształtów. Alpinistyczne wycinanie drzew dba o estetykę i nie okalecza niepotrzebnie całej struktury drzewa.

Wycinanie drzew

Techniki alpinistyczne wycinki drzew są również z powodzeniem stosowane przy wycinaniu całych drzew. Przy użyciu zabezpieczeń linowych ścina się drzewo sekcjami. Najpierw odcina się jego konary, a później pień. Taka technika pozwala na bezpieczne wycięcie nawet bardzo dużych okazów. Nie potrzebna jest wolna przestrzeń wokół drzewa, żeby mógł do niego podjechać ciężki sprzęt, a samo drzewo dzielone jest na fragmenty, więc nie musi mieć wolnej przestrzeni niezbędnej przy powalaniu.

Koszty wycinki drzew

Dużą zaletą alpinistycznej wycinki drzew są niższe koszty w porównaniu z wykorzystywaniem ciężkiego sprzętu, podnośników koszowych oraz obsługi tych maszyn. Sprzęt, który jest potrzebny do wycinki alpinistycznej to tylko sprzęt zabezpieczający osobę wykonującą wycinkę oraz odpowiednie narzędzia tnące.

Wycinka drzew – firma Warszawa

Najważniejsze przy pracach związanych z wycinką drzew jest bezpieczeństwo. Dlatego warto jest korzystać tylko z doświadczonych i profesjonalnych wykonawców. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z pielęgnacją oraz wycinką drzew daje gwarancję wykonania każdego zlecenia. Wykonujemy wycinki drzew stojących blisko budynków i w pobliżu linii energetycznych, na cmentarzach oraz placach zabaw. Bezpieczną i profesjonalną wycinkę drzew oferujemy w Warszawie i okolicach.


Tagi: alpinistyczne wycinanie drzew Warszawa, profesjonalna wycinka drzew firma, wycinka drzew i krzewów Warszawa.

Wycinka drzew firma Warszawa i okolice

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Zaufali nam