Renowacja elewacji drewnianej

Profesjonalna renowacja elewacji drewnianej w Warszawie i okolicach.

Elewacja drewniana jest doskonałym materiałem do wykańczania elewacji budynku. Jednakże przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów takich jak świerk czy modrzew elewacja wymaga odnawiania co kilka lat. W zależności od stopnia nasłonecznienia, zadaszeń.

Elewację drewnianą powinno poddawać się konserwacji mniej więcej co 3 do 5 lat, w zależności od stopnia jej zniszczenia, a także lokalnych warunków. Drewno o wiele szybciej zacznie poddawać się niekorzystnym warunkom atmosferycznym, jeśli na przykład wiecznie znajduje się w zacienionym i niewentylowanym miejscu. Z drugiej strony część elewacji wystawiona ciągle na działania promieni słonecznych, może się wypaczać i tracić swój naturalnym kolor. Problemem może być nie tylko utrata koloru czy wypaczanie się desek, ale także wypadające sęki, grzyb domowy, pleśń, mech czy postępujący proces butwienia drewna.

W przypadku zadbanej elewacji drewnianej najczęstszym problemem będzie po prostu utrata koloru. Drewno może albo blaknąć, albo też ciemnieć, w zależności od z jakiego rodzaju drewna zostały deski wykonane.

Najtrudniej jest przeprowadzić renowację starej, zapuszczonej elewacji, gdzie nierzadko renowacja nie kończy się tylko na zabiegach pielęgnacyjnych lecz także na wymianie poszczególnych desek.

Renowacja elewacji drewnianej Warszawa

Wykonujemy renowację elewacji drewnianej w Warszawie i okolicach. Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Alpiniści specjalizują się w pracach należących do grup:

  • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • wycinka i pielęgnacja drzew,
  • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości i są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego.

Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W celu doskonalenia umiejętności naszej kadry regularnie bierzemy udział w zewnętrznych szkoleniach.

Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

renowacja elewacji drewnianej

Renowacja elewacji drewnianej Warszawa i okolice

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Zaufali nam