Mycie okien w budynkach

Profesjonalne mycie okien w Warszawie i okolicach.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu alpinistycznego mycia okien. Wykonujemy mycie szyb na wysokości oraz czyszczenie przeszklonych elewacji i fasad. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy na wysokościach, pozwalają nam oferować kompleksowe usługi mycia szyb i okien. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie nawet najbardziej nietypowych i trudnych zleceń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy i w jej okolicach. Usługę dedykujemy biurowcom, firmom, urzędom, szkołom oraz klientom indywidualnym.

Alpinistyczne mycie okien

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Korzystamy ze sprawdzonych, profesjonalnych środków, dzięki którym szyby są świeże i czyste przez dłuższy czas. Są to preparaty, które tworzą odpowiednie powłoki chroniące przed deszczem, brudem czy śniegiem.

Mycie okien na wysokościach

Wykonujemy mycie okien w budynkach na wysokości w Warszawie i okolicach.

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych, m.in: mycie okien na wysokościach.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Alpiniści specjalizują się w pracach należących do grup:

  • mycie okien na wysokościach Warszawa i okolice,
  • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • wycinka i pielęgnacja drzew,
  • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości i są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego.

Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W celu doskonalenia umiejętności naszej kadry regularnie bierzemy udział w zewnętrznych szkoleniach.

Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

Mycie okien

Profesjonalne mycie okien w Warszawie i okolicach

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Zaufali nam