Ciśnieniowe mycie i czyszczenie elewacji

Oferujemy wysokociśnieniowe mycie elewacji oraz jej kompleksowe czyszczenie.

Doświadczenie naszej firmy w pracach związanych z myciem i czyszczeniem elewacji daje gwarancję wykonania każdego zlecenia.

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Zabrudzenia elewacji

Głównie w skutek działań nieprzychylnych warunków atmosferycznych elewacja budynku jest narażona na różnego rodzaju zabrudzenia, co powoduje, że prezentuje się niekorzystnie, a dodatkowym problemem stają się np. glony i grzyby. Dlatego czyszczenie elewacji to zabieg, który należy wykonywać regularnie. Po wyczyszczeniu elewacji warto rozważyć jej pomalowanie oraz uzupełnić wszelkie ubytki, pęknięcia i rysy.

Jeżeli elewacja była malowana to zabrudzenia usuwamy z łatwością. Mycie jest bezpieczne dla elewacji i farby. Jeżeli elewacja nie była malowana problem może być duży, gdy zabrudzenia wnikają w jej strukturę. Strukturalnych zabrudzeń często nie da się idealnie doczyścić. Trudność polega na tym, że zależnie od warunków atmosferycznych, a najczęściej ze względu na opady deszczu a następnie silne słońce pojawiają się pęknięcia. Powstałe mikropęknięcia, które trudno dostrzec gołym okiem, mają charakter strukturalny, to znaczy, że wnikają głęboko, tam gdzie przyrządy myjące już nie docierają. Dostrzegalnym skutkiem takich pęknięć jest przebarwienie elewacji, które przybiera szary kolor, a czasem żółty lub zielony.

Poziom zabrudzenia zależy z reguły od miejsca, w którym stoi budynek. Elewacja będzie musiała być czyszczona częściej, gdy sąsiaduje z ruchliwą ulicą lub znajduje się obok zakładu przemysłowego. Ogromne znaczenie ma faktura tynku, jakim jest pokryta. Powierzchnie gładkie są w tym aspekcie o wiele mniej podatne na brud. Jeżeli tynk dobrze chłonie wilgoć, to też mocniej będzie się brudził. Im więcej jest w stanie pochłonąć, tym niestety mniejsza jest także szansa, że deszcz naturalnie spłucze zabrudzenia. Brud raczej wniknie głębiej w strukturę tynku wraz z wodą pozostawiając mało estetyczny efekt. Najskuteczniejszą metodą usuwania zanieczyszczeń w tym wypadku jest ciśnieniowe czyszczenie elewacji.

Ciśnieniowe mycie elewacji Warszawa

Wykonujemy ciśnieniowe mycie elewacji i jej profesjonalne kompleksowe czyszczenie, odgrzybianie elewacji.

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Alpiniści specjalizują się w pracach należących do grup:

 • ciśnieniowe mycie elewacji, czyszczenie elewacji
 • malowanie elewacji,
 • odgrzybianie elewacji,
 • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
 • zabezpieczenia przed ptakami,
 • wycinka i pielęgnacja drzew,
 • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Dlaczego warto zlecić nam mycie i czyszczenie elewacji?

 • Kompleksowość – zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem budynków w Warszawie i okolicach, a zwłaszcza wykonujemy czyszczenie elewacji z cegły, mycie tynku oraz usuwanie z nich glonów;
 • Profesjonalizm – jesteśmy najlepsi w branży czyszczenia elewacji w Warszawie, mamy wieloletnie doświadczenie w usługach związanych z myciem elewacji budynków, malowaniem, naprawą oraz jej zabezpieczaniem, aby elewacja była czysta i bez żadnych porostów;
 • Najwyższa jakość – każdą usługę czyszczenia oraz mycia elewacji wykonujemy dokładnie z dbałością o każdy szczegół, aby Państwa elewacja wyglądała jak nowa i pozostała czysta przez jak najdłuższy czas;
 • Atrakcyjna cena – zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z  cennikiem na usługi czyszczenia elewacji w Warszawie. Gwarantujemy, że nasza cena jest atrakcyjna przy zachowaniu najwyższej jakości.

Starannie wyczyszczona elewacja sprawia wrażenie czystości na całej posesji. Warto więc zadbać, aby usługa czyszczenia ścian była wykonana prawidłowo i profesjonalnie przez fachowców z doświadczeniem. Nasza firma oferuje najwyższą jakość w dobrej cenie na czyszczenie elewacji w Warszawie oraz jej okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z każdej, wykonanej przez nas usługi. Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Proponujemy mycie elewacji szklanych i aluminiowych, a także tynkowych, kamiennych oraz z klinkieru. Zajmiemy się również myciem kostki granitowej i dachów ceramicznych, z blacho dachówki lub blachy falistej.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do współpracy.


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

Mycie i czyszczenie elewacji

Profesjonalne mycie i czyszczenie elewacji w Warszawie i okolicach

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Zaufali nam