Malowanie elewacji Warszawa

Profesjonalne malowanie elewacji Warszawa i okolice.

Aby zadbać o odpowiedni wygląd budynku konieczne jest nie tylko regularne mycie okien, dachu czy pozostałych elementów bryły, ale także wykonywanie remontów i napraw. Na estetykę budynku w dużej mierze wpływ ma także elewacja – powinna nie tylko być utrzymana w czystości, ale często konieczne jest także jej odmalowanie czy nadanie nowego koloru. W ramach naszej działalności podejmujemy się malowania elewacji na wysokości.

Zalety malowania elewacji

Malowanie elewacji pozwala skutecznie chronić fasady budynków przed zniszczeniem.

Bardzo ważny jest dobór materiałów odpowiednich do danego podłoża oraz fachowe wykonanie prac. Nawet drogie materiały nie będą skuteczne, jeśli zostaną niewłaściwie dobrane do podłoża oraz w nieprawidłowy sposób naniesione.

Nasi doświadczeni alpiniści przemysłowi posiadają wiedzę pozwalającą im optymalnie dobrać materiały do danego podłoża, a w efekcie wykonać pracę, która zagwarantuje trwały efekt. Do malowania elewacji stosujemy profesjonalne farby charakteryzujące się dużą trwałością oraz wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jak kurz, brud, woda oraz zanieczyszczenia biologiczne. Nowoczesna formuła farb skutecznie zabezpiecza elewację oraz wydłuża jej żywotność.

Zalety dostępu linowego w malowaniu elewacji

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Malowanie na wysokości odbywa się z zachowaniem należytej ostrożności i przy jednoczesnym dbaniu o solidność i staranność podczas realizacji zadania. W pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo oraz umożliwia dokładne pomalowanie elewacji zgodnie z oczekiwaniami nawet bardzo wymagających klientów.

Malowanie elewacji wymaga oczyszczenia podłoża z zabrudzeń atmosferycznych i biologicznych. Umycie podłoża przed malowaniem jest koniecznym zabiegiem. Czyszczenie elewacji pozwala zweryfikować jej aktualny stan, odkryć ewentualne wady podłoża i przede wszystkim zapewnia odpowiednią przyczepność dla warstw malarskich. Tak przygotowana powierzchnia jest dużo bardziej podatna na przyjęcie farby i impregnatów, dlatego malowanie elewacji wykonujemy kilku etapowo. W razie konieczności przeprowadzamy także drobne prace remontowe, aby wyrównać nawierzchnię i usunąć wszelkie nieestetyczne uszkodzenia, co bezpośrednio wpływa na uzyskany rezultat.

Malowanie elewacji cena

Na koszt malowania elewacji składa się robocizna i cena farb. Ceny farb na rynku są różne, zależą głównie od rodzaju farby. Do malowania fasady domu wykorzystuje się najczęściej farby organiczne. Mogą występować w postaci farb elewacyjnych akrylowych, silikonowych, winylowych lub mieszanek. Przy każdym zleceniu konsultujemy dobór farby która będzie używana w danym projekcie. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie i najczęściej rozliczany za m2. Na koszt malowania elewacji ma wpływ m.in. typ i stan podłoża, jak i również warunki atmosferyczne, podczas których będziemy malować.

Malowanie elewacji cennik – zapytaj o koszt malowania elewacji:

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Malowanie elewacji wysokich w Warszawie

Wykonujemy malowanie elewacji w Warszawie i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w malowaniu elewacji wysokich i dużych konstrukcji, w przypadku których nie ma możliwości wykonania tej usługi z ziemi. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej, biurowców, wieżowców czy też dużych zakładów przemysłowych (oraz właścicieli domków jednorodzinnych).

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych, m.in: malowanie elewacji, czyszczenie elewacji, odgrzybianie elewacji, renowacja elewacji.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Alpiniści przemysłowi specjalizują się w pracach należących do grup:

  • malowanie elewacji Warszawa i okolice,
  • odgrzybianie elewacji,
  • renowacja elewacji,
  • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
  • malowanie elewacji budynku,
  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • wycinka i pielęgnacja drzew,
  • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości i są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego.

Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W celu doskonalenia umiejętności naszej kadry regularnie bierzemy udział w zewnętrznych szkoleniach.

Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.

+48 504 050 966

+48 509 639 359


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

malowanie elewacji warszawa ratusz

Malowanie elewacji Warszawa i okolice

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

malowanie elewacji - alpiniści przemysłowi warszawa

Alpiniści przemysłowi Warszawa


Zobacz nas w akcji


Zaufali nam