Malowanie elewacji drewnianej

Profesjonalne malowanie elewacji drewnianej w Warszawie i okolicach.

Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Drewniana elewacja domu jest bardzo dekoracyjna. Wymaga jednak częstszej pielęgnacji i konserwacji niż fasady wykończone np. tynkiem, klinkierem lub szkłem.

Elewacja z drewna to jeden z najstarszych sposobów wykończenia zewnętrznej fasady domu. Popularność tego rozwiązania nie słabnie, modne jest dziś wykonywanie części elewacji z tego surowca. Mimo wszelkich zalet tej metody, drewno wymaga troskliwej konserwacji. Impregnacja oraz malowanie desek specjalistycznymi środkami zabezpieczy je i poprawi ich wygląd.

Drewno fasadowe eksponowane na zewnątrz jest nieprzerwanie narażone na szkodliwe działanie promieni UV, wilgoci oraz zniszczenie przez grzyby, pleśń i szkodniki. Ich efektem mogą być: rozszerzenie się pęknięć, złuszczenie powłoki, odkształcenia i rozwarstwienia elementów, które prowadzą do poważnych uszkodzeń drewna. Ponadto trudne warunki, np. zimowe mrozy czy kwaśne deszcze i spaliny sprawiają, że drewno znacznie szybciej ulega zniszczeniu, tracąc swoje właściwości techniczne i estetyczne. Właściwa ochrona surowca specjalnymi środkami jest zatem konieczna, jeżeli chcemy długo zachować jego urok i dobrą kondycję.

Ochronna warstwa odpowiedniego preparatu powinna być elastyczna, zatrzymywać promienie UV i zapobiegać łuszczeniu powłoki pod wpływem słońca oraz wnikaniu wody głęboko w drewno, ale jednocześnie nie zakłócać naturalnego procesu jej wymiany z otoczeniem.

Elewacja drewniana stanowi niezwykle oryginalną ozdobę konstrukcji domu. Wymaga jednak odpowiedniej i regularnej konserwacji. W tym celu warto skorzystać z profesjonalnych usług malowania i konserwacji, które nie tylko ochronią drewno przez sinizną, zgnilizną czy wilgocią, lecz także zadbają o długotrwały efekt estetyczny.

Malowanie elewacji drewnianej

Wykonujemy malowanie elewacji drewnianej w Warszawie i okolicach.

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych, m.in: malowanie elewacji drewnianej, renowacja elewacji.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Malowanie elewacji drewnianej cena

Na koszt malowania elewacji drewnianej składa się m.in. robocizna i cena farb. Ceny farb na rynku są różne, zależą głównie od rodzaju farby. Przy każdym zleceniu konsultujemy dobór farby która będzie używana w danym projekcie. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie i najczęściej rozliczany za m2. Na koszt malowania elewacji drewnianej ma wpływ m.in. typ i stan podłoża, jak i również warunki atmosferyczne, podczas których będziemy malować.

Malowanie elewacji drewnianej cennik – zapytaj o koszt malowania elewacji z drewna:

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Alpiniści specjalizują się w pracach należących do grup:

  • malowanie elewacji drewnianej,
  • renowacja elewacji.
  • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • wycinka i pielęgnacja drzew,
  • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości i są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego.

Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W celu doskonalenia umiejętności naszej kadry regularnie bierzemy udział w zewnętrznych szkoleniach.

Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

malowanie elewacji drewnianej

Profesjonalne malowanie elewacji drewnianej w Warszawie i okolicach

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

Zaufali nam