Malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów w Warszawie i okolicach.

Dach podobnie jak kostka brukowa jest wizytówka budynku. Warto więc zainteresować się jego stanem. Czynniki atmosferyczne niszczą strukturę dachów – powodują blaknięcie a także łuszczenie się farby. Każdy dach z biegiem lat traci swoje właściwości, choćby poprzez działanie promieni UV oraz warunków atmosferycznych. Wyblakły kolor, łuszczenie się farby, a w najgorszym scenariuszu korozja blachy.

Zajmujemy się malowaniem dachów zarówno wykonanych z blachy jak i dachówek betonowych. W zależności od podłoża i istniejącego pokrycia antykorozyjnego czy ozdobnego pracujemy różnego rodzaju materiałami.

Dzięki kompleksowej usłudze mycia i malowania Państwa dach może odzyskać dawny wygląd. Malowanie dachu to idealny sposób na odświeżenie budynku.

Malowanie dachów Warszawa

Wykonujemy malowanie dachów w Warszawie i okolicach. Dzięki zastosowaniu technik dostępu linowego jesteśmy w stanie wykonać usługę nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, do których nie mogą dostać się podnośniki lub zwyżki.

Alpiniści należą do Grupy Alpiniści sp. z o.o. i świadczą usługi z obszaru specjalistycznych prac wysokościowych, m.in: malowanie dachów.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techników dostępu linowego oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.

Alpiniści specjalizują się w pracach należących do grup:

  • malowanie dachów Warszawa i okolice,
  • szeroko pojęte usługi wysokościowe,
  • zabezpieczenia przed ptakami,
  • wycinka i pielęgnacja drzew,
  • każde inne zadanie, gdzie niezbędny jest dostęp linowy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości i są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego.

Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, dzięki czemu zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W celu doskonalenia umiejętności naszej kadry regularnie bierzemy udział w zewnętrznych szkoleniach.

Wybranie Alpinistów zapewni Państwu terminowość, staranność, bezpieczeństwo i profesjonalizm wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.


Wybrane usługi z naszej oferty: mycie i czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien, mycie-renowacja-impregnacja piaskowca, malowanie dachów, malowanie elewacji drewnianej, mycie dachów, naprawa elewacji, mycie okien, renowacja elewacji drewnianej, wymiana szyb na wysokościach, odgrzybianie elewacji.

malowanie dachów

Profesjonalne malowanie dachów w Warszawie i okolicach

ul. Syreny 14
01-132 Warszawa

+48 504 050 966

+48 509 639 359

info@grupaalpinisci.com.pl

Zaufali nam